Biuletyn Informacji Publicznej

Zawiera informacje publiczne w postaci elektronicznej, wymagane przez polskie prawo.

Główna treœść strony

2018 rok


Podstrony:
 • Ogłoszenie o otwartym konkursie ofert
  na realizację zadań publicznych w 2018r. przez organizacje oraz podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego z zakresu wspierania i upowszechniania działalności na rzecz osób w wieku emerytalnym.
 • Ogłoszenie o otwartym konkursie ofert
  na realizację zadań publicznych w 2018r. przez organizacje oraz podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego z zakresu wspierania i upowszechniania działalności wspomagającej rozwój wspólnot i społeczności lokalnych.
 • Ogłoszenie o otwartym konkursie ofert
  na realizację zadań publicznych w 2018r. przez organizacje oraz podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego z zakresu podtrzymywania i upowszechniania tradycji narodowej, pielęgnowania polskości oraz rozwoju świadomości narodowej, obywatelskiej i kulturowej.
 • Ogłoszenie o otwartym konkursie ofert
  na realizację zadań publicznych w 2018r. przez organizacje oraz podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego z zakresu wspierania i upowszechniana kultury fizycznej i sportu wśród dzieci młodzieży i dorosłych poprzez rozgrywki piłki nożnej, piłki ręcznej, piłki koszykowej i piłki siatkowej i unihokeja /Juniorzy/.
 • Ogłoszenie o otwartym konkursie ofert
  na realizację zadań publicznych w 2018r. przez organizacje oraz podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego z zakresu wspierania i upowszechniana kultury fizycznej i sportu poprzez rozgrywki piłki nożnej.
 • Ogłoszenie o otwartym konkursie ofert
  Ogłoszenie o otwartym składaniu wniosków o dotację celowe udzielane w roku 2018 na dofinansowanie prac konserwatorskich , restauratorskich lub robót budowalnych przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków, które znajdują się na stałe na terenie gminy Belsk Duży.

Wytworzył:brak danych
Wprowadził:Zbigniew Dudziński, data: 01.03.2018 r., godz. 11.21
Ostatnia aktualizacja:Zbigniew Dudziński, data: 01.03.2018 r., godz. 11.21
Rejestr zmian:
CzasAdministratorOpis zmiany
01.03.2018 r., godz. 11.21Zbigniew DudzińskiDodanie strony

Strona oglądana: 10791 razy.